KLEJE GRUNTY INDEX GALERIA PARKIETY LAKIERY USŁUGI

KLEJE
dyspersyjne
rozpuszczalnikowe
poliuretanowe

GRUNTY
dyspersyjne
rozpuszczalnikowe
poliuretanowe
KLEJE

       EKOLOGICZNE KLEJE DYSPERSYJNE
Nadają się na ogrzewanie podłogowe zalecane do układania mozaiki i klepki podłogi ze stabilnego drewna do 35 cm długości. Na podłożach cementowych i drewnianych.

       KLEJE ROZPUSZCZALNIKOWE
Na bazie żywic syntetycznych do klejenia mozaiki, klepki krótkich lameli parkietu przemysłowego kostki brukowej na podłożach cementowych anhydrycie, drewnie i lanym asfalcie.

       KLEJE POLIURETANOWE
Do klejenia każdego rodzaju parkietu na podłożach cementowych, anhydrycie, drewnie, płytkach ceramicznych, kamieniu naturalnym i płytach metalowych. Zaletami są bardzo duża siła wiązania, neutralny zapach.

GRUNTY

       GRUNTY DYSPERSYJNE
Nadają się do gruntowania pylistych i wsiąkliwych podłoży z cementu, wzmacniają powierzchnię, ograniczają porowatość oraz polepszają przyczepność kleju.

       GRUNTY ROZPUSZCZALNIKOWE
Nadają się do gruntowania pylistych i wsiąkliwych podłoży z cementy i anhydrytu. Wzmacniają powierzchnię, ograniczają porowatość i polepszają przyczepność kleju.

       GRUNTY POLIURETANOWE
Nadają się do gruntowania pylistych i wsiąkliwych podłoży z cementu i anhydrytu wzmacniają powierzchnię, ograniczają porowatość i polepszają przyczepność kleju. Mogą stanowić barierę przeciw wilgoci resztkowej podłoży cementowych. Po zmieszaniu z piaskiem dają szybkoschnącą bardzo wytrzymałą zaprawę do prac naprawczych podłoży.


www.ZONER.com.pl